Voor de beste ervaring schakelt u JavaScript in en gebruikt u een moderne browser!
Je gebruikt een niet-ondersteunde browser. Deze site kan er anders uitzien dan je verwacht.
In gebouw REC J/K komt een studio en een fitnessruimte van studentensportcentrum (USC). Om ruimte te maken voor USC verplaatst een deel van Universiteitsbibliotheek naar de oostzijde van de kelder van REC J/K. Met deze nieuwe vestiging kunnen studenten, medewerkers en andere USC-leden ook op de Roeterseilandcampus terecht om te sporten.
USC in REC J/K
  • Onze opgave

    USC wil een studio en een fitnessruimte realiseren, met de mogelijkheden om zowel individueel als in groepsverband te trainen. Denk daarbij aan cardio, kracht, core, HIIT, pilates en yoga.  Daarnaast komen er kleedruimtes, douches en lockers. De faciliteit zal circa 700 vierkante meter groot worden.

  • Tijdlijn

    Laatst bijgewerkt: juni 2026

    Q2 2026 Verhuizen en voorbereiding bouwwerkzaamheden
    15 t/m 26 juni - Leeg maken ruimtes in kelder REC J/K
    22 t/m 26 juni - Opbouwen werkterrein aannemer 

    Q3 /Q4 2026 Sloopwerkzaamheden, ruwbouw en afbouw , inhuizen en inrichting en inbedrijfstelling 
    29 juni t/m 28 augustus - Sloopwerkzaamheden en ruwbouw
    24 augustus t/m 6 november ruwbouw  en installatiewerk
    2 november t/m 18 december afbouw en inbedrijfstelling

    Q1 2027 Terugkeer gebruikers van REC J/K en nazorg gebouw

Yoga les (Bron: USC)
USC is voor iedereen

USC is het studentensportcentrum in Amsterdam. Ze bieden sport en fitness voor UvA, HvA, Hogeschool Inholland en ROC van Amsterdam-Flevoland , maar iedereen is welkom!